DOPRAVA ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 1000.-KČ.

Dopravní a platební podmínky obchodu Braň se

Povinnosti a doporučení pro kupujícího

Při převzetí zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Neúplnou nebo poškozenou zásilku je doporučeno, bez zbytečného odkladu, telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu 777 337 446 a sepsat s dopravcem zápis o škodě a ten do 24 hodin zaslat faxem nebo e-mailem prodávajícímu.

Skrytou vadu zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů doporučujeme kupujícímu s poškozenou zásilkou nemanipulovat a zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

Pro kupujícího, který není spotřebitelem, platí povinnost překontrolovat stav zásilky dle výše uvedeného postupu nejpozději do tří dnů od převzetí zboží. V případě převzetí zásilky od dopravce nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu. Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze 

U mnoha výrobků je doprava zdarma, což znamená, že dopravné je zdarma a doběrečné 29 Kč se platí. Pokud máte zvolenou platbu převodem, neplatíte za dopravu nic.

Způsoby dodání zboží

Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma - platí se jen 36 Kč doběrečné při dopravě poštou, 29.-Kč při dopravě nebo DPD  a 14.-Kč při dopravě ULOŽENKOU( www.ulozenka.cz) a ZÁSILKOVNOU( www.zasilkovna.cz)

Nově poskytujeme službu expresního doručení pro zákazníky z Ostravy a okolí jen za 39 Kč.

Česká pošta

Česká pošta garantuje dodání následující pracovní den od podání zásilky. O převzetí zboží a termínu doručení Vás bude informovat přes SMS i e-mail. Můžete volit ze dvou typů doručení - balík na poštu, nebo balík do ruky. V případě, že Vás řidič nezastihne doma, uloží balík na dodací poště a nechá Vám ve schránce oznámení. Na poště balík zůstává 7 kalendářních dnů. Poté je odeslán zpět.

Cena (s pojištěním) přepravného

Dobírka 156 Kč
Platba převodem 125 Kč

BALÍK NA POŠTU

 BALÍK NA POŠTU

Cena (s pojištěním)

Dobírka 126 Kč
Cena přepravy při platbě převodem, kartou nebo PAYU 90 Kč

 

BALÍKOVNA

Cenově nejdostupnější balík České pošty, který si můžete objednat ve Vašem oblíbeném e-shopu. Balík Do balíkovny si jednoduše vyzvednete na více jak 222 specializovaných výdejních místech Balíkovna po celé České republice. V rámci této služby Vám nabídneme rychlý výdej na přepážce a garantujeme možnost uhradit dobírku platební kartou..

 

Cena (s pojištěním)

Cena přepravy s dobírkou 49 Kč
Cena přepravy při platbě převodem, kartou nebo PAYU 49 Kč

 

DOPORUČENÉ PSANÍ

Při hmotnosti objenávky do 500 gramů a rozměrech 45 x 30 x 5 cm lze poslat jako doporučené psaní.

 

 

Cena (s pojištěním)

Dobírka 80 Kč
Platba převodem 50 Kč

 

DPD CZ

Jakmile zboží převezme přepravní společnost, budete o tom e-maliem informování. Přepravní společnost poté zboží běžně doručuje následující pracovní den po jeho převzetí. Čas doručení se pohybuje mezi 8:00 a 17:00 (přesný čas není možné určit). O přibližném času doručení Vás bude ráno telefonicky informovat řidič. S přepravní společností lze na vybraných PSČ domluvit i večerní doručení.

Cena (s pojištěním)

Dobírka 124 Kč
Platba převodem 95 Kč

Zásilkovna

Zboží si budete moci vyzvednout na Vámi zvoleném výdejním místě. Volba konkrétního místa se provádí při vytváření objednávky. O převzetí zboží a doručení na výdejní místo budete informování e-mailem a SMS.

Cena (s pojištěním)

Dobírka 69 Kč
Platba převodem 55 Kč

 

Osobní odběr

Pro domluvu osobního odběru nás prosím kontaktuje buďto telefonicky na čísle +420 725 337 446 nebo e-mailem na adrese mgelnar@gmail.com.
Zboží si pak budete moci vyzvednout na adrese:
Martin Gelnar,
Vlčovice 61,
742 21,
Kopřivnice

Způsoby platby

Na dobírku

Pokud si zvolíte platbu na dobírku, objednané zboží platíte přímo řidiči dané dopravní společnosti. Platbu lze provést hotově nebo kartou.

Bankovním převodem

Při volbě platby bankovním převodem Vám bude zaslána faktura s variabilním symbolem platným pro Vaši objednávku, podle kterého následně platbu identifikujeme. Částku prosím zasílejte na jeden z níže uvedených bankovních účtů, nebo uhraďte poštovní složenkou. Převod peněz obvykle trvá 2 dny.

FIO Banka 2100310726/2010
ČSOB 374183083/0300

Platba v hotovosti při osobním odběru