PŘI OBJEDNÁNÍ NAD 1 000.-KČ DOPRAVA ZDARMA


Dopravní a platební podmínky obchodu Braň se

Povinnosti a doporučení pro kupujícího

Při převzetí zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno překontrolovat stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky s firemním logem, poškození krabice atd.) a odmítnout převzetí neúplné nebo poškozené zásilky. Neúplnou nebo poškozenou zásilku je doporučeno, bez zbytečného odkladu, telefonicky oznámit prodávajícímu na telefonu 777 337 446 a sepsat s dopravcem zápis o škodě a ten do 24 hodin zaslat faxem nebo e-mailem prodávajícímu.

Skrytou vadu zásilky je kupujícímu, který je spotřebitelem, doporučeno oznámit dopravci bez zbytečného odkladu a vyžádat si sepsání zápisu o škodě. Dopravce má právo přesvědčit se o skutečném stavu poškození či částečné ztráty zásilky. Z těchto důvodů doporučujeme kupujícímu s poškozenou zásilkou nemanipulovat a zachovat i obal, ve kterém mu byla poškozená zásilka doručena.

Pro kupujícího, který není spotřebitelem, platí povinnost překontrolovat stav zásilky dle výše uvedeného postupu nejpozději do tří dnů od převzetí zboží. V případě převzetí zásilky od dopravce nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu. Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze 

U mnoha výrobků je doprava zdarma, což znamená, že dopravné je zdarma a doběrečné 29 Kč se platí. Pokud máte zvolenou platbu převodem, neplatíte za dopravu nic.

Způsoby dodání zboží

Při objednávce nad 1000 Kč je doprava zdarma - platí se jen 29 Kč doběrečné při dopravě poštou nebo DPD  a 12.-Kč při dopravě ULOŽENKOU( www.ulozenka.cz) a ZÁSILKOVNOU( www.zasilkovna.cz)

Nově poskytujeme službu expresního doručení pro zákazníky z Ostravy a okolí jen za 39 Kč. 

Česká pošta

Česká pošta garantuje dodání následující pracovní den od podání zásilky. O převzetí zboží a termínu doručení Vás bude informovat přes SMS i e-mail. Můžete volit ze dvou typů doručení - balík na poštu, nebo balík do ruky. Při volbě balíku do ruky České pošta doručuje i v sobotu. V případě, že Vás řidič nezastihne doma, uloží balík na dodací poště a nechá Vám ve schránce oznámení. Na poště balík zůstává 7 kalendářních dnů. Poté je odeslán zpět. 

Cena (s pojištěním)

Dobírka   109 Kč
Platba převodem  80 Kč

DPD CZ

Jakmile zboží převezme přepravní společnost, budete o tom e-maliem informování. Přepravní společnost poté zboží běžně doručuje následující pracovní den po jeho převzetí. Čas doručení se pohybuje mezi 8:00 a 17:00 (přesný čas není možné určit). O přibližném času doručení Vás bude ráno telefonicky informovat řidič. S přepravní společností lze na vybraných PSČ domluvit i večerní doručení.

Cena (s pojištěním)

Dobírka 119 Kč
Platba převodem  90 Kč

Zásilkovna

Zboží si budete moci vyzvednout na Vámi zvoleném výdejním místě. Volba konkrétního místa se provádí při vytváření objednávky. O převzetí zboží a doručení na výdejní místo budete informování e-mailem a SMS. 

Cena (s pojištěním)

Dobírka 67 Kč
Platba převodem    55 Kč


ULOŽENKA

Zboží si budete moci vyzvednout na Vámi zvoleném výdejním místě. Volba konkrétního místa se provádí při vytváření objednávky. O převzetí zboží a doručení na výdejní místo budete informování e-mailem a SMS. 

Cena (s pojištěním)

Dobírka 79 Kč
Platba převodem    65 Kč


Osobní odběr

Pro domluvu osobního odběru nás prosím kontaktuje buďto telefonicky na čísle +420 725 337 446 nebo e-mailem na adrese mgelnar@gmail.com.
Zboží si pak budete moci vyzvednout na adrese:
Martin Gelnar,
Vlčovice 61,
742 21,
Kopřivnice

Způsoby platby

Na dobírku

Pokud si zvolíte platbu na dobírku, objednané zboží platíte přímo řidiči dané dopravní společnosti. Platbu lze provést hotově nebo kartou.

Bankovním převodem

Při volbě platby bankovním převodem Vám bude zaslána faktura s variabilním symbolem platným pro Vaši objednávku, podle kterého následně platbu identifikujeme. Částku prosím zasílejte na jeden z níže uvedených bankovních účtů, nebo uhraďte poštovní složenkou. Převod peněz obvykle trvá 2 dny.

FIO Banka 2100310726/2010
ČSOB  374183083/0300

Platba v hotovosti při osobním odběru